Přidat stránku pod názvem:

12. VIRTUÁLNÍ VÝTAHÁŘSKÝ VELETRH 2013

VÝTAHY SERVER, český národní internetový server pro obor výtahy a zdvihací zařízení, vás zve na již 12. VIRTUÁLNÍ VÝTAHÁŘSKÝ VELETRH, který se koná na internetové adrese http://www.vytahy-veletrh.cz/   od 1. 4. do 30. 4. 2013.

 


Na této mimořádné internetové akci se můžete opět jednoduše on-line seznámit s novinkami i stávajícím výrobním programem předních českých i zahraničních společností působících v oborech VÝTAHY, STAVEBNÍ VÝTAHY, ESKALÁTORY, POJÍZDNÉ CHODNÍKY, PLOŠINY PRO INVALIDY a OSTATNÍ ZDVIHACÍ ZAŘÍZENÍ.

Jako návštěvník virtuálního veletrhu můžete nejen posoudit uvedené prezentace, ale i ocenit využití internetu k soustředění přehledných a vyčerpávajících informací na jednom jediném místě. Aniž je nutno nákladně a s časovými ztrátami cestovat a procházet rozsáhlými prostory skutečných výstavišť, můžete prostým kliknutím navštívit virtuální stánek vybrané firmy přímo od svého stolu, přímo na monitoru svého počítače.

Virtuální výtahářský veletrh s tradičně jednoduchým designem a jednoduchým intuitivním ovládáním vám v každém ze stánků nabídne nejprve jeho stručný obsah a představí osobu virtuálního průvodce. Spolu s ním, nebo sám, pak můžete obsah stánku firmy procházet.

Součástí virtuálního výtahářského veletrhu je rovněž info stánek pořadatele, ve kterém naleznete odpovědi na své dotazy či upřesnění postupu při vyhledávání ve veletržním prostoru. K dispozici je samozřejmě i telefonní informační linka veletrhu. 

Pořadatel veletrhu VÝTAHY SERVER i generální partneři veletrhu firmy OTIS, COMMING CHRUDIM, GMV MARTINI CZ, GARAVENTA LIFT, STAVEBNICTVI3000.CZ a LIFTEC GROUP se těší na vaši návštěvu na této události roku v oboru výtahy.12. VIRTUÁLNÍ VÝTAHÁŘSKÝ VELETRH 2013 naleznete na internetové adrese http://www.vytahy-veletrh.cz/ od 1. 4. do 30. 4. 2013.

Nahoru