Přidat stránku pod názvem:

Výběr z tisku

1 3   Další   

Sedmistovky: Vezmou lidé bezpečí do vlastních rukou?

Dne 25.2.2010 byl v časopise Homér uveřejněn článek Lucie Bartoš o zkušenostech SBD Krušnohor se zaváděním kamerového systému.

 

Na vaše dotazy odpovídá odborník

Dne 14.10.2009 byly v Českobudějovickém deníku uveřejněny odpovědi na některé otázky, které se týkají provozu datových schránek.

 

Nájemníci bytů a umístění televizních antén: Jaké jsou právní apekty

Ćlánek Tomáše Maňasa, uveřejněný v časopise Moderní obec dne 8.10.2009, uvádí možné spory při umisťování televizních antén na bytové domy s návrhy jejich řešení.

 

Balkony a lodžie

V tomto článku, který byl uveřejněn v časopise Home dne 9.10.2009, popisují autoři Jitka Kulhánková a Jiří Zádorožný možné příčiny poruch u balkonů a lodžií, jak jim předcházet a jak postupovat při jejich sanaci.

 

Zateplování dvouplášťových střech panelových bytových domů

Článek pana Vadana Panovce, který byl uveřejněn v časopise Materiály pro stavbu dne 18.9.2009, se zabývá komplexním pohledem na možnosti zateplování dvouplášťových střech panelových domů.

 

Nerušit, prosím!

Dne 25.5.2009 byl v časopise Pěkné bydlení uveřejněn článek Kataríny Šatankové a Zlatice Vargové zabývající se problematikou protihlukové isolace bytu v panelovém domě.

 

Dopisy čtenářů

V časopise Profit byly dne 22.6.2009 v rublice dopisy čtenářů publikovány názory ing. Martina Hanáka a ing. Miloše Hejdy ze SČMBD k programu Zelená úsporám.

 

Družstevní bydlení je i dnes nejlevnější

Dne 17.6.2009 byl v Haló Novinách uveřejněn rozhovor s ing. Hanákem, ředitelem metodického odboru SČMBD o problematice bytového družstevnictví při příležitosti 40. výročí založení SČMBD.

 

Příklad návrhu solárního systému pro přípravu teplé vody v bytových domech

Dne 11.5.2009 byl v časopise Střechy, fasády, isolace uveřejněn článek Stanislava Němce a Jiřího Kaliny o možnostech využití solární energie pro bytové domy.

 

Družstvo chce skoncovat s monopolem tepláren

Dne 28.5.2009 byl v Havířovském deníku uveřejněn článek Libora Bečáka, který popisuje názor vedení SBD Havířov, jak také řešit problematiku vysokých cen tepla z tepláren.

 

Modernizace výtahů snižuje rizika

Dne 11.5.2009 byl v časopise Stavitel uveřejněn článek Rafaela Tymla, o postupu při rekonstrukci výtahu.

 

U sousedů

Článek autorky Vladimíri Bohatové, uveřejněný 13.4.2009 ve Finančním magazínu, popisuje jak probíhají rekonstrukce panelových domů v sousedním Německu.

 

Využití solární energie

Dne 6.4.2009 byl v časopise Fasády uveřejněn článek předsedy Bytového družstva Orlová, ing. Jana Katauera, o zkušenostech při využívání solární energie na panelových domech. 

 

Společná anténa a digitální signál

Dne 17.4.2009 byl v Mladé frontě DNES uveřejněn článek Dany Jakešové, ve kterém souhrně popisuje možnosti úprav STA při přechodu na digitální vysílání.

 

Opravy panelových domů nabraly tempo, část vlastníků bytů je ale začíná brzdit

Dne 8.4.2009 byl v Moravskoslezkém deníku uveřejněn rozhovor Břetislava Lapisze s ředitelem SBD Nová huť Radomirem Prešerem o zkušenostech s rekonstrukcemi panelových domů.

 
1 3   Další   

Nahoru