Přidat stránku pod názvem:

Konference FórumBD 2022

4. ročník konference FórumBD 2022 se uskuteční ve dnech 3. a 4. listopadu 2022 .

 

Vážení přátelé družstevního bydlení,

 

věříme, že většina z vás si termín 4. ročníku konference FórumBD 2022 už poznamenala a těšíte se, spolu s námi, ve dnech 3. a 4. listopadu 2022 na setkání s vašimi přáteli a zajímavými hosty. Pro ty, kdo přijedou předem, máme 2. listopadu v předvečer konference připravenou opening party, na které vás rádi přivítáme. Na webové stránce www.forumbd.cz postupně zveřejníme místo, program, hosty a partnery konference. Již teď máme potvrzeno zajímavé setkání s předsedou Teplárenského sdružení Mirkem Topolánkem, účast přislíbil ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš a jednáme s dalšími zajímavými hosty, kteří mají co říct k energetice, správě, výstavbě i legislativě bydlení.

 

V oblasti správy společně každý rok získáváme mnoho zkušeností a bylo by dobré se o ně navzájem podělit. Proto jsme na letošní ročník připravili novinku. Pojďme společně zhodnotit, co se v uplynulých měsících povedlo, a při té příležitosti vyhlásit ceny v kategoriích Inovace roku, Partner roku, Osobnost roku a Projekt roku. Udělíme také Zvláštní cenu médií za počin roku v oblasti bydlení. 

 

K tomu však potřebujeme vaši pomoc: napište nám prosím formou jednoduchého online formuláře své návrhy na kandidáty v jednotlivých kategoriích. Vítěze pak vybere komise složená ze zástupců Svazu českých a moravských bytových družstev, Družstevního marketingového sdružení ČR, Ministerstva pro místní rozvoj a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

 

K formuláři se dostanete snadno kliknutím na tento odkaz (otevře se v internetovém prohlížeči) - stačí, když v každé kategorii vyplníte jednoho nominovaného a krátce popíšete, za co si právě váš kandidát ocenění zaslouží. Formulář prosím vyplňte do 30. 5. 2022. Každého z vás, kdo pošle nominaci, zařadíme do slosování o láhev luxusního jedenadvacetiletého rumu. 

Nahoru