Přidat stránku pod názvem:

Nová družstevní bytová výstavba ve spolupráci s městy a obcemi

Česká společnost pro rozvoj bydlení  pořáda dne  24. června 2021 v 9:00 hodin diskusní online forum.

Najděme společně řešení bytové krize v ČR!

Cestu, jak řešit bytovou krizi v České republice, vylidňování měst a obcí a nedostatek bytů pro mladé rodiny i potřebné profese – právě to chce ukázat online diskusní fórum s názvem Nová družstevní bytová výstavba ve spolupráci s obcemi, které se bude konat ve čtvrtek 24. června 2021 v 9:00 hodin online.

Vůbec poprvé tak spojí síly na jednom místě zástupci měst a obcí, stavebních firem a developerů, zástupci finančních domů i stavebních bytových družstev, aby našli cestu, jak stavět za méně peněz a získat byty pro svoje občany. Fóra se účastní ti, kteří mají s družstevní výstavbou zkušenosti i ti, kteří se na ni teprve připravují.

Jaká úskalí čekají stavitele družstevních domů a proč mohou být byty dostupnější například pro mladé rodiny, důchodce nebo pro ty kdo žijí single? Připojte se pokládejte dotazy osobám nejpovolanějším. Cílem je ukázat, že město nemusí být developerem, přesto může pomoci svým obyvatelům ke kvalitnímu bydlení a že nová družstevní výstavba má nezastupitelné místo na trhu bydlení.

Ke sledování není potřeba se registrovat. Stačí když 24. 6. 2021 využijete tento odkaz a kliknete dole na tlačítko sledovat diskusi, dostanete se na stránku s vysíláním. Je to velmi snadné. Vyzkoušet si to můžete třeba hned.

Připojit se ke sledování vysílání můžete i odkazem, který najdete v přiložené pozvánce:

CSRB_Pozvanka_diskusni_forum_DBV_s_podporou_mest_a_obci.pdf CSRB_Pozvanka_diskusni_forum_DBV_s_podporou_mest_a_obci.pdf (139,67 KB)

Nahoru